Ons team

Raoul
CEO & Founder
raoul@babassubrands.com

''Het meest interessante aan mijn werk vind ik het aangaan van echte samenwerkingen met onze klanten. Niet alleen de mooiste merken leveren, maar ook onze kennis en ervaringen delen, zodat we van elkaar leren en werken aan structurele groei.''
Heidi
Owner & Founder 
heidi@babassu.nl

‘’Ik deel graag mijn kennis en ervaring in de beauty branche met anderen. Het is bijzonder om te zien dat onze klanten geïnspireerd worden door wat wij in de afgelopen 20 jaar met onze eigen beauty boutiques hebben neergezet. Omgekeerd krijg ik ook veel energie van hun visie, ideeën en ondernemerschap.’’
Marloes
Salesmanager Skincare & New Business
marloes@babassubrands.com

‘’Ik vind het super inspirerend om dagelijks te werken met prachtige, wereldwijd bekende exclusieve merken en natuurlijk om onderdeel te zijn van dit snelgroeiende, ambitieuze bedrijf met een gezellige sfeer.’’ 
 
Brenda
Buyer
brenda@babassubrands.com

‘‘Ik vind de afwisseling en de uitdaging van mijn werkzaamheden heel erg fijn. Het schakelen met diverse internationale klanten en het werken in een professioneel bedrijf geven mij de juiste spirit en drijfveer om samen vooruit te gaan.’’
 
Ilona
Buyer
ilona@babassubrands.com

‘‘Wat ik ontzettend leuk vind aan mijn werk is dat het heel divers en afwisselend is. Het contact met internationale leveranciers en samenwerken met gedreven collega’s geven mij de energie en motivatie om verder te bouwen aan de groei van ons bedrijf".
 
Melanie
Sales Support
orders@babassubrands.com

‘‘Ik vind het contact met klanten en het bijbehorende advies geven heel leuk. Altijd goed om te horen hoe blij de klanten zijn met de producten. Met mijn jarenlange ervaring in de cosmetica is deze functie de perfecte combinatie voor mij.’’
 
Miranda
Education Manager Skincare
miranda@babassubrands.com

‘‘Wat mij elke keer weer energie geeft is het uitzoeken van en het verdiepen in werkzame en effectieve skincare/ingrediënten, het onderzoeken van huidverbeterende apparatuur, en natuurlijk het delen van mijn enthousiasme en trainen van de kennis met andere specialistes om zo ons vak nog mooier te maken.’’
 
Eline
Accountmanager Natura Bissé en Perricone MD
eline@babassubrands.com

‘‘Wat ik erg inspirerend vind aan mijn werk als accountmanager is om te zien dat er met de juiste aandacht en begeleiding met elkaar hele mooie resultaten te behalen zijn. Ik ben er altijd voor mijn klanten om ze te helpen en te ondersteunen waar nodig en probeer dit per klant op een passende en persoonlijke manier te doen.’’
 
Lindi 
Accountmanager Compagnie de Provence, Maison Tahité, Mark Buxton en Laboratorio Olfattivo 
lindi@babassubrands.com

''Het uitdagende aan mijn werk als accountmanager is om samen met de klanten te sparren om de beste resultaten te behalen. Ook vind ik het fijn om de klanten te voorzien van optimale service en er voor ze te zijn wanneer ze mij nodig hebben. Ik kan nog iedere dag genieten van mijn passie voor cosmetica!''
Marleen
Accountmanager The Organic Pharmacy & Aromatherapy Associates
marleen@babassubrands.com

''Het klantcontact en het bouwen aan een duurzame relatie is wat ik heel erg leuk vind aan mijn werk. Om samen de beste resultaten te behalen en te streven naar succes, vind ik persoonlijke én gerichte aandacht heel belangrijk. Niche brands interesseren mij omdat het exclusief is. De uitstraling, kwaliteit en de onderscheidenheid van de producten bevestigen dit keer op keer.''
Kimberley
Accountmanager delilah en Timeless Truth
kimberley@babassubrands.com

‘‘Ik vind het heel fijn om de ruimte en mogelijkheid te hebben om samen te werken met verschillende mensen en bedrijven. Altijd weer een leuke uitdaging om met de klant op zoek te gaan naar de juiste ondersteuning, kennis en om het enthousiasme van onze mooie producten over te brengen."
 
Kirsten
Marketing & PR
kirsten@babassubrands.com

‘‘Ik ben altijd op zoek naar de beste manier om nieuwe productlanceringen zo interessant mogelijk te presenteren aan de pers, daarnaast vind ik het bijzonder om onze producten terug te zien in de mooiste magazines van Nederland.’’
 
Christy
Allround Creative
christy@babassu.nl

''Ik vind het heerlijk om creatief bezig te zijn en voor elk merk iets in hun eigen stijl te ontwikkelen. Het maken van content voor prachtige niche beauty merken, maar met net dat vleugje Babassu Brands!''